Arama
Flitreler
Kapat

Gizlilik ve Güvenlik

Yedekler.com.tr’den ödeme yapmak güvenli midir ?

Alışveriş esnasında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kaydedilmez ve görüntülenemez. Kredi kartı bilgiler doğrudan ilgili bankanın sistemine şifrelenmiş bir şekilde gönderilir ve ilgili tutar kart limitinden düşer. Kredi kartı bilgileri dışında kalan sevkiyat ve üyelik bilgiler ise sadece yetkili personel tarafından faturalandırma işleminde kullanılır. Web sitemizde 128 Bit SSL güvenlik programı kullanılmaktadır.

Yedekler.com.tr'den alışveriş yaparken verdiğim bilgilerin gizli tutulduğundan nasıl emin olabilirim ?

Sitemizde alışveriş yaparken kullandığınız sevkiyat bilgileri - üyelik bilgileri son derece teknolojik , şifrelenmiş ve güvenli fiziksel ortamlarda saklanır. Bu bilgilere sadece yetkili personel ulaşabilir. Yedekler.com.tr olarak sitemize üye olan ve sitemizden alışveriş yapan üyelerimizin bilgilerini hiç bir kurum ,  kuruluş veya tüzel kişilikle paylaşmayacağımızı taahhüt ve beyan ederiz.

Yedekler.com.tr’de bankalara ait güvenli ortak ödeme sayfaları kullanır. Böylece kredi kartı ödemelerinizi, yalnızca bankalar tarafından bakım ve güvenliği sağlananserver üzerinden yaparsınız.

Alışverişlerimde CVC2 numarasını kullanmak zorunda mıyım?

CVC2 numarası kredi kartınızın arkasında bulunan rakamın son üç hanesidir. Kartın manyetik şeridine yazılmayan bu numara sayesinde kredi kart numaranız ve son kullanma tarihiniz ele geçirilse bile CVC2 numarası gizli kalacağından kartınız isteğiniz dışında kullanılamaz. 5 Ekim 2001 tarihinden itibaren kredi kartı ile yapılan alışverişlerde CVC2 numarasının kullanılması zorunlu hale gelmiştir. Bu sebepten dolayı alışverişlerinizde CVC2 numarasını kullanmak zorundasınız.