Arama
Flitreler
Kapat

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

1976 yılında Tahtakale de tezgahtarlıkla başlayan iş hayatımız satış temsilciliği ile devam etti.
1986’da Bahçelievler de 35m² bir dükkanda YEDEKLER TİCARET ’i kurduk ve yeni bir süreç başladı.
1993’de kurumsallaşıp YEDEKLER İNŞAAT MALZEMELERİ ve TİC. A.Ş. ‘ye dönüştü.
2005’de satışını yaptığımız birçok ithal ürünü kendi garantimiz altında kendi markalarımız ile satışına başladık.
2009’da YUNUS PRES DÖKÜM SU ARMATÜRLERİ LDT. ŞTİ. İle işimizin bir parçası olan armatür imalatı ile hedeflerimizi genişlettik.
2010’da fuar katılımları ile ihracatımızı genişlettik. Kendimize yeni pazarlar yarattık.

 

BİZ NE YAPIYORUZ?

Bugün itibariyle 130 tedarikçiden, 10.000 çeşit ürünü alıp satmaktayız. Türkiye genelinde 2 adet satış temsilcimiz ile 60 toptancıya , 10 adet satış temsilcimiz ile de İstanbul ve Trakya’da 800 Adet Nalbura hizmet vermekteyiz. Güneşli’deki kendi iş yerlerimizde 6000m² kapalı 2000m² açık alanı depo ve ofis olarak kullanmaktayız. 15 adet binek araç 5 adet minibüs 5 adet kamyon ve 50 personel ile herkesten daha kaliteli hizmet vermenin gayretindeyiz.

 

BİZDEN NE ALIRSINIZ?

a) Ürettiklerimiz;
Yunus Armatür, YBM armatür ürünlerini,
b) İthal ettiklerimiz;
Watersun, Yedsun Belen, Yds ürünlerini,
c) Mümessili olduğumuz;
Baylan su sayaçlarını,
d) Bayilik yaptıklarımız;
Marshall Boya, Fırat Boru, Kale Kilit, ECA Armatür, Yaparlar Kürek, Çanakçılar Seramik, Bartın Seramik, Henkel Yapıştırıcı, Bostik Yapıştırıcı, Karbosan Zımpara, Astel Bento Bant, Tema-Siamp iç takım, Visam Rezervuar, Hassan Ispatula, Dekor Rulo, Ekpaş Döküm, Ersusan Kaplin, Aslan İzolasyon, Mert Küvet, Alcan Küvet, Yuma Kilit, Samet Menteşe, Emülzer İzalasyon, İnan kol, ABC Vana, Sintaş Boya, Selsan Tiner, Emek Çizme, Atlas Zımpara, Yapaş Fırça, Tesay Çıta, Doğrular Merdiven, AFS boru, Wip-Tec El Aletleri, MTE, UGR, Tomax, Kas Vana, Meridyen Vida, Derby Çizme-Eldiven, Fisco Metre, Güveniş Menteşe, Wilson Aspiratör, Yeni Turan Bezir, Strata yapı kimyasalları ve diğerleri…

 BİZ LİDER TOPTANCIYIZ, LİDER BİR MARKAYIZ…