Arama
Flitreler
Kapat

Satış Sözleşmesi

Kıymetli Müşterimiz,
Bildiğiniz üzere Yedekler İnş. Malz. San. ve Tic. A.Ş., nalburiye ve hırdavat sektöründe yıllardır, kurumsal yapısı ve ürün yelpazesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Bu hizmeti verirken de ürün çeşitlerinde seçici olmaya, Yedekler İnş. Malz. San. ve Tic. A.Ş.’nin ithal ettiği ürünlerin kalitesini daha iyi ve güzele ulaştırmanın çabası içerisindedir.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için aşağıda yazılı hususlara özen göstermenizi rica ederiz.
Bu vesile ile selam ve saygılarımızı sunarız.

Yedekler İnş. Malz. San. ve Tic. A.Ş. Satış Şartları

1. Sevkiyat planımız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasına bölgesel planlanmış programa göre sevkiyatlarımızı düzenli olarak yapmaktayız. İstanbul dışı ambar sevkiyatı ise haftaiçi Salı, Perşembe ve Cuma günleri yapılır.

2. Firmamızla ilgili, sipariş, istek soru ve sorunlarınız için 0212 656 70 77‘yi arayabilir veya 0212 656 28 39‘a faks çekebilirsiniz. Web sayfamızdan taleplerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

3. Elektrikli el aletlerinin kesinlikle iadesi yoktur. Elektrikli El Aletlerinde satış sonrası sorumlu tamir ve servis istasyonlarıdır.

4. Müşteri temsilcisinin bilgisi dışında iade ürün kabul edilmez. iade edilecek ürünün yerinde tesbit edilmesi veya temsilcimizin şirketimizi önceden bilgilendirmesi gerekir.

5. Müşteri temsilcileri iade alamazlar, iadeleri servis araçlarına iade formu ve iade faturası ile araçlarımıza teslim edebilirsiniz. Alınan iadelerde iade formu olması zorunludur.

İade faturası olmadan kesinlikle araçlarımız iade alamazlar.

6. Kargo ile yapılan iadeler kabul edilmeyecektir. Servis bölgelerimizde şirketimiz araçları, diğer bölgelerde ambar ile iadeler alınır.

7. Ambara teslim edilmiş ürünler müşteri sorumluluğunda sevk edilir. Her türlü ambar - kargo ücreti ve hasarı alıcıya aittir.

8. Fabrikasyon arızalı olan kimyevi ürünlerin son kullanma tarihi gelmeden müşteri temsilcisine bildirilmesi zorunludur. Son kullanma tarihi geçmiş hiçbir ürün iade alınamaz.

9. Amacı dışında kullanılmış, deforme olmuş ürünlerin iadesi yoktur.

10. Nakliye ve taşıma hatası sonucu oluşan hasarlardan firmamız sorumlu değildir.

11. Fiyat listemizdeki fiyatlara KDV dahil değildir.

12. Fiyatlarımızdaki döviz kurları serbest piyasanın %10 üstü veya altı olabilir.

13. Listemizdeki tipografik hatalar Yedekler İnş. Malz. San. ve Tic. A.Ş. Sorumluluğunda değildir.

14. Şirketimiz karşılıklı akitleşme prensibi ile çalıştığından istenilen ödeme iskontosunda ve vadesine göre kesilen faturalarda sonradan iskonto ve vade düzeltmesi yapılamaz.

15. Bir önceki faturasını ödememiş müşterilerimize malzeme sevkiyatı yapılamaz.

16. Şirketimiz gerektiğinde ipotek, teminat mektubu gibi değerli evrak isteme hakkını saklı tutar.

17. Yedekler İnş. Malz. San. ve Tic. A.Ş. yukarıda belirtilen satış şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

18. Şirketimizden kendi alacak müşterilerimizin, siparişlerini en az 1 saat önce bildirmeleri gerekmektedir. Vakit kaybını önlemek anlamında gereklidir

 

Müşteri Hizmetleri

Selimpaşa Yeni Sanayi Bölgesi, 6060.Sok. No:5 Silivri / İSTANBUL
Tel:(+90)212 656 70 77 (pbx)
Fax:(+90)212 656 28 39
Mobil:(+90)533 721 30 68